Електроінструменти 

Інструменти 

Онлайн магазин інструментів пропонує великий асортимент якісної продукції, яка призначена для вирішення різних технічних і побутових труднощів. В наявності є значний вибір свердел, викруток, головок, гайкових ключів і електроприладів. Абсолютно всі інструменти мають відповідні сертифікати, гарантії і технічні талони. Покупці можуть придбати якісну продукцію з можливістю доставки.

 

Який інструмент може запропонувати магазин?

 

Індивідуальний набір інструментів або електроприлади реалізуються в широкому асортименті, який доступний в каталозі. Boston Shop співпрацює з відомими виробниками та постачальниками. Всі товари поставляються з урахуванням офіційних вимог і гарантійних зобов'язань. У компанії можна купити інструменти для будь-яких видів робіт. За допомогою спеціальних пристосувань реально обслужити не тільки будинок, але і автомобільну техніку. Слід виділити асортимент популярних виробів:

 

• дрилі та шуруповерти;

• пневматичний інструмент;

• перфоратори і циркулярні пилки;

• вимірювальні інструменти;

• зварювальне обладнання.

 

Віртуальний магазин електроінструментів пропонує свердла різного типу, які призначені для обробки металу, дерева, цегли і бетону. Boston Shop має великий каталог ручних пристосувань для різних робіт. Якісні інструменти в Україні поставляються в заводських упаковках і ящиках.

 

Як вибрати якісний інструмент?

 

Щоб правильно вибрати інструмент для будинку, необхідно ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями фахівців. В першу чергу слід враховувати цільове використання обладнання. Дрилі та інші електроінструменти важливо підбирати по потужності. Як правило, потужні моделі підходять для робіт з будівельними матеріалами. При виборі необхідно враховувати:

 

• максимальну потужність;

• цільове призначення;

• комплектацію пристрою;

• функціональність приладів;

• довжину кабелю для підключення.

 

Основний каталог інструментів містить обладнання, яке здатне працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора. Як правило, для будинку або квартири підбирають потужні версії з живленням від мережі. Однак перед покупкою можна завжди проконсультуватися у кваліфікованих фахівців. Зв'язатися з консультантами можливо через вбудовану онлайн форму або за контактним телефоном.

 

Придбання фірмових товарів

 

Придбати інструменти і пристосування фірмового виробництва можна через магазин Boston Shop. Для зручності підбору товарів користувачам доступно кілька фільтрів. Реалізація продукції здійснюється з урахуванням гарантійних зобов'язань. Вся електротехніка комплектується відповідними гарантіями, які дозволяють заощадити при випадковій поломці.

 

В ході покупки інструментів товарів можна підібрати комплект спеціальних викруток по знижці. Boston Shop систематично пропонує фірмові аксесуари і електротехніку акцією. Постійні покупці можуть скористатися індивідуальною знижкою, яка надається окремо. На практиці купити інструменти реально з доставкою будь-яким перевізником. При виборі перевізників необхідно враховувати чинні тарифи. Також сайт пропонує безкоштовну доставку кур'єром.

© 2020 by Boston . Proudly created with